Breussova masáž

Rudolf Breuss

Rudolf Breuss byl rakouský léčitel, který žil v letech 1899-1990. V Čechách je známý spíš léčebnou kůrou proti rakovině na základě až 42-denních půstů, doplněných pitím zeleninových štáv. 

Popis metody

Breussova masáž je jemná, silně energetická masáž zad. Regeneruje meziobratlové ploténky a odstraňuje tělesné i energetické blokády. Je základem řešení mnoha problémů pohybového aparátu a klíčem k odstranění hlubokých psychických problémů. Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené ploténky, opotřebované ploténky, pouze zdegenerované, které se masáží obnoví.

Breussovou masáží páteře se oddalují obratle od sebe, aby ploténka měla místo a vmasírovává se olej. Jedná se o za studena vylisovaný olej s třezalkou. Tím se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. Po jemné masáži se přikládá na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru.

Využití

Může být použita jako samostatná, plnohodnotná masáž.

Masáž je možno libovolně opakovat

Délka trvání: 30min / 250 Kč

 

fotogalerie


Hlavní menu


Patička a copyright